Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Register accountRead the forum rules
Post Reply
User avatar

Topic author
bruce
Posts: 9339
Joined: 28 Aug 2013, 22:47

Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by bruce »





Image Dealing with Muslims - Christians had it right the first time.

User avatar

Blurt
Posts: 30561
Joined: 27 Jul 2011, 20:22

Re: Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by Blurt »

Kamanopa Bruce mapo kwaa pi zoun? :blink:




7.83 Hz
Posts: 643
Joined: 16 Jul 2020, 05:18

Re: Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by 7.83 Hz »

Blurt wrote:
01 Aug 2020, 07:02
Kamanopa Bruce mapo kwaa pi zoun? :blink:
Taumatawhakatangi! :biggrin:



User avatar

Blurt
Posts: 30561
Joined: 27 Jul 2011, 20:22

Re: Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by Blurt »

^^^ Kaap kaap! :thumbup:




Dinky Dazza
Posts: 13823
Joined: 13 Jul 2015, 08:23

Re: Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by Dinky Dazza »

Unga bunga...

Image




7.83 Hz
Posts: 643
Joined: 16 Jul 2020, 05:18

Re: Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by 7.83 Hz »

Quando quando quando. :biggrin:




Vivek_Golikeri
Posts: 2081
Joined: 08 Jul 2009, 17:26

Re: Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by Vivek_Golikeri »

Fookah dookah.




Dinky Dazza
Posts: 13823
Joined: 13 Jul 2015, 08:23

Re: Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by Dinky Dazza »

Perhaps, perhaps....perhaps....




User avatar

Blurt
Posts: 30561
Joined: 27 Jul 2011, 20:22

Re: Ninaona kwamba kaka wa Superchecker's anatuma hapa sasa

Unread post by Blurt »

Hang on, Dinky, hang on! :D





Post Reply